|
---|
|
13:30 | Term. |
Brande
4 - 0
Tårup
| | |
13:30 | Term. |
Herning Fremad
1 - 3
Ikast
| | |
|
13:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
0 - 2
OB (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Albertslund
0 - 1
FB
| | |
13:00 | Term. |
Herfoelge II
2 - 3
Kalundborg
| | |
13:00 | Term. |
Vanløse
0 - 0
Gladsaxe Hero
| (0 - 0) | |
13:00 | Term. |
Måløv
5 - 2
Brøndby (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
2 - 2
Næsby
| | |
13:30 | Term. |
AGF (Equipe 2)
2 - 1
Vejgaard
| | |
13:30 | Term. |
Tved
3 - 2
Vejen
| | |
13:30 | Term. |
AaB (Equipe 2)
3 - 2
Viborg (Equipe 2)
| | |
|
13:00 | Term. |
FC Horsens
0 - 0
Vejle (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
13:00 | Term. |
Roskilde
2 - 2
Tårnby
| | |
13:00 | Term. |
FC Vestsjælland
5 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
1 - 2
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
13:30 | Term. |
Blokhus FC
1 - 1
OKS
| | |
|
13:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
4 - 1
Vanløse
| | |
|
13:00 | Term. |
FB
1 - 0
FC Vestsjælland
| | |
13:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 0
Herfoelge II
| (0 - 0) | |
13:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
4 - 0
Måløv
| | |
13:00 | Term. |
Tårnby
3 - 1
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Vejgaard
2 - 1
Tved
| | |
13:30 | Term. |
Næsby
3 - 1
AaB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
2 - 1
Blokhus FC
| | |
13:30 | Term. |
Tårup
1 - 5
AGF (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Vejen
0 - 2
Thisted
| | |
13:30 | Term. |
Ikast
1 - 2
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
OKS
1 - 3
Herning Fremad
| | |
|
13:00 | Term. |
Kalundborg
2 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | Term. |
Ballerup IF
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
0 - 2
Brande
| | |
|
13:00 | Term. |
Albertslund
1 - 2
Brøndby (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
1 - 2
Vejle (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
FB
2 - 1
Ballerup IF
| | |
13:00 | Term. |
Herfoelge II
0 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | Term. |
Måløv
0 - 1
OB (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
FC Vestsjælland
2 - 0
Kalundborg
| | |
13:00 | Term. |
Vanløse
2 - 3
Tårnby
| | |
13:30 | Term. |
AaB (Equipe 2)
0 - 2
Ikast
| | |
13:30 | Term. |
AGF (Equipe 2)
1 - 1
Viborg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Brande
1 - 4
Næsby
| | |
13:30 | Term. |
Blokhus FC
1 - 2
Vejen
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
3 - 0
Vejgaard
| | |
13:30 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
0 - 3
OKS
| | |
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
1 - 2
Herning Fremad
| | |
13:30 | Term. |
Tved
4 - 0
Tårup
| | |
|
13:00 | Term. |
Roskilde
2 - 2
FC Horsens
| | |
|
13:00 | Term. |
Herning Fremad
1 - 2
AaB (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
1 - 1
Tved
| | |
13:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
3 - 0
Vanløse
| | |
13:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
2 - 0
FC Vestsjælland
| | |
13:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
2 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
5 - 2
Herfoelge II
| | |
13:00 | Term. |
Tårnby
4 - 2
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
Vejen
3 - 1
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
13:30 | Term. |
Næsby
2 - 2
AGF (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Tårup
4 - 4
Thisted
| | |
13:30 | Term. |
Ikast
0 - 0
Brande
| (0 - 0) | |
13:30 | Term. |
OKS
0 - 0
Silkeborg (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
|
13:00 | Term. |
Vejgaard
0 - 2
Blokhus FC
| | |
13:00 | Term. |
Ballerup IF
2 - 2
Roskilde
| | |
13:00 | Term. |
FC Horsens
1 - 0
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Kalundborg
0 - 0
FB
| (0 - 0) | |
|
13:30 | Term. |
Brande
0 - 0
Herning Fremad
| (0 - 0) | |
|
13:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
1 - 2
Ikast
| | |
13:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
1 - 2
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 3
Vejgaard
| | |
13:00 | Term. |
Vejen
1 - 0
OKS
| | |
13:00 | Term. |
Tved
0 - 4
Næsby
| | |
13:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
5 - 1
Roskilde
| | |
13:00 | Term. |
Albertslund
2 - 2
OB (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
FB
1 - 1
Brøndby (Equipe 2)
| | |
13:00 | Term. |
Herfoelge II
3 - 2
Tårnby
| | |
13:00 | Term. |
Vanløse
2 - 3
FC Horsens
| | |
13:00 | Term. |
Måløv
3 - 0
Vejle (Equipe 2)
| | |
|
13:00 | Term. |
FC Vestsjælland
3 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | Term. |
Kalundborg
4 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
3 - 0
Viborg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Blokhus FC
0 - 2
Tårup
| | |
|
13:00 | Term. |
Tårnby
1 - 1
Albertslund
| | |
13:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
2 - 4
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
2 - 3
Brande
| | |
13:30 | Term. |
Vejgaard
1 - 4
Vejen
| | |
13:30 | Term. |
Næsby
2 - 1
Thisted
| | |
13:30 | Term. |
Ikast
4 - 2
Tved
| | |
13:30 | Term. |
OKS
1 - 3
AaB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Herning Fremad
3 - 3
AGF (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 1
Blokhus FC
| | |
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 1
Herfoelge II
| | |
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 1
FB
| | |
|
13:00 | Term. |
Tårup
2 - 3
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
13:30 | Term. |
FC Horsens
1 - 2
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
Ballerup IF
0 - 2
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Roskilde
1 - 2
Vanløse
| | |
|
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
3 - 1
Roskilde
| | |
|
13:30 | Term. |
Albertslund
2 - 1
Vejle (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
2 - 4
Ballerup IF
| | |
13:30 | Term. |
FB
3 - 5
OB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Herfoelge II
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
Vanløse
2 - 4
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Måløv
3 - 1
Roskilde
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
2 - 4
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
1 - 0
OKS
| | |
14:00 | Term. |
Vejen
4 - 3
Tårup
| | |
14:00 | Term. |
Brande
1 - 6
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Tved
1 - 1
Herning Fremad
| | |
14:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 3
Viborg (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
1 - 0
Tårnby
| | |
13:30 | Term. |
Kalundborg
2 - 0
Gladsaxe Hero
| | |
14:00 | Term. |
Thisted
1 - 2
Ikast
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
1 - 1
Næsby
| | |
|
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
2 - 6
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
3 - 0
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
2 - 3
Brøndby (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Tårnby
0 - 2
FB
| | |
13:30 | Term. |
Herfoelge II
4 - 1
Roskilde
| | |
14:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
2 - 4
Tved
| | |
14:00 | Term. |
Næsby
2 - 2
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
14:00 | Term. |
Tårup
2 - 5
Vejgaard
| | |
14:00 | Term. |
Ikast
0 - 2
Blokhus FC
| | |
14:00 | Term. |
OKS
1 - 2
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Herning Fremad
2 - 0
Thisted
| | |
14:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
5 - 3
Vejen
| | |
|
13:30 | Term. |
FC Horsens
2 - 1
Albertslund
| | |
13:30 | Term. |
Ballerup IF
1 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | Term. |
Kalundborg
3 - 1
OB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
1 - 1
AGF (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Albertslund
2 - 3
Roskilde
| | |
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
1 - 0
OB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
FB
2 - 1
Vejle (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
3 - 0
Ballerup IF
| | |
13:30 | Term. |
Herfoelge II
1 - 2
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Måløv
1 - 2
Vanløse
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
5 - 2
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 1
Ikast
| | |
14:00 | Term. |
Vejen
0 - 5
Næsby
| | |
14:00 | Term. |
Tved
2 - 1
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
1 - 0
Herning Fremad
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
1 - 2
Viborg (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
2 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
Kalundborg
4 - 3
Tårnby
| | |
14:00 | Term. |
Thisted
2 - 0
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Tårup
1 - 4
OKS
| | |
|
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
0 - 3
Albertslund
| | |
13:30 | Term. |
FC Horsens
2 - 1
FB
| | |
13:30 | Term. |
OB (Equipe 2)
1 - 0
Gladsaxe Hero
| | |
13:30 | Term. |
Tårnby
0 - 0
Brøndby (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
13:30 | Term. |
Vanløse
1 - 1
Herfoelge II
| | |
14:00 | Term. |
Ikast
4 - 0
Vejen
| | |
14:00 | Term. |
OKS
2 - 6
AGF (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Herning Fremad
4 - 0
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
14:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
4 - 0
Tårup
| | |
14:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
4 - 2
Blokhus FC
| | |
14:00 | Term. |
Næsby
0 - 2
Vejgaard
| | |
14:00 | Term. |
Brande
1 - 1
Tved
| | |
|
13:30 | Term. |
Roskilde
1 - 2
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | Term. |
Ballerup IF
3 - 3
Måløv
| | |
14:00 | Term. |
Thisted
1 - 0
AaB (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Albertslund
0 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
2 - 1
Vejle (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
2 - 0
Tårnby
| | |
13:30 | Term. |
Herfoelge II
0 - 2
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
OB (Equipe 2)
0 - 4
Ballerup IF
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
5 - 3
Ikast
| | |
14:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
2 - 2
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Vejen
0 - 4
Herning Fremad
| | |
14:00 | Term. |
Tved
2 - 2
AGF (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
0 - 1
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 2
OKS
| | |
|
13:30 | Term. |
FB
2 - 2
Roskilde
| | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
2 - 0
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Kalundborg
0 - 0
FC Horsens
| (0 - 0) | |
14:00 | Term. |
Thisted
0 - 2
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Tårup
0 - 3
Næsby
| | |
|
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
2 - 3
Gladsaxe Hero
| | |
13:30 | Term. |
Tårnby
1 - 3
OB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
2 - 0
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
14:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
0 - 3
Vejen
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
4 - 2
Thisted
| | |
14:00 | Term. |
Brande
1 - 1
Blokhus FC
| | |
14:00 | Term. |
Ikast
3 - 2
Tårup
| | |
14:00 | Term. |
OKS
1 - 4
Tved
| | |
14:00 | Term. |
Herning Fremad
1 - 0
Vejgaard
| | |
14:00 | Term. |
Næsby
1 - 2
Viborg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
0 - 1
FB
| | |
14:00 | Term. |
Måløv
0 - 1
Albertslund
| | |
14:30 | Term. |
Vanløse
3 - 1
FC Vestsjælland
| | |
|
13:30 | Term. |
Ballerup IF
1 - 3
Herfoelge II
| | |
13:30 | Term. |
Roskilde
1 - 1
Kalundborg
| | |
13:30 | Term. |
FC Horsens
1 - 0
Brøndby (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Albertslund
3 - 1
Herfoelge II
| | |
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 3
Roskilde
| | |
13:30 | Term. |
FB
5 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
0 - 3
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
OB (Equipe 2)
1 - 6
Vejle (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Tårnby
1 - 0
Ballerup IF
| | |
14:00 | Term. |
Tårup
1 - 2
Herning Fremad
| | |
14:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
3 - 1
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
2 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Næsby
1 - 0
OKS
| | |
14:00 | Term. |
Vejen
2 - 0
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 0
Ikast
| | |
|
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
2 - 1
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
Kalundborg
3 - 0
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Thisted
3 - 3
Tved
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
3 - 1
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
1 - 2
Brøndby (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
1 - 1
Tårnby
| | |
13:30 | Term. |
Herfoelge II
0 - 5
FC Vestsjælland
| | |
13:30 | Term. |
Vanløse
1 - 2
Kalundborg
| | |
13:30 | Term. |
Måløv
2 - 2
FB
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
6 - 0
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
14:00 | Term. |
Ikast
6 - 0
Næsby
| | |
14:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
4 - 0
Tårup
| | |
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
0 - 1
Vejgaard
| | |
14:00 | Term. |
Brande
2 - 2
Vejen
| | |
14:00 | Term. |
Herning Fremad
0 - 1
Viborg (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
OKS
0 - 5
Thisted
| | |
14:00 | Term. |
Tved
0 - 3
Blokhus FC
| | |
|
13:30 | Term. |
Ballerup IF
1 - 2
Albertslund
| | |
13:30 | Term. |
FC Horsens
5 - 0
OB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Roskilde
0 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
|
13:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
6 - 1
Vanløse
| | |
13:30 | Term. |
Tårnby
1 - 2
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
2 - 3
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
FB
1 - 0
Herfoelge II
| | |
13:30 | Term. |
OB (Equipe 2)
1 - 3
Roskilde
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
0 - 2
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Tårup
0 - 4
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
1 - 1
Thisted
| | |
14:00 | Term. |
Næsby
3 - 1
Herning Fremad
| | |
14:00 | Term. |
OKS
2 - 5
Ikast
| | |
14:00 | Term. |
Vejen
0 - 4
AGF (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 3
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Kalundborg
3 - 2
Måløv
| | |
13:30 | Term. |
Ballerup IF
0 - 0
Vejle (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
1 - 1
Albertslund
| | |
14:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 3
Tved
| | |
|
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
3 - 0
AaB (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
1 - 2
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
14:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
1 - 2
Måløv
| | |
15:00 | Term. |
Næsby
3 - 1
Tved
| | |
15:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
4 - 2
FB
| | |
15:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 4
FC Vestsjælland
| | |
15:00 | Term. |
Tårnby
1 - 1
Herfoelge II
| | |
15:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
0 - 1
Albertslund
| | |
15:30 | Term. |
Ikast
3 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
OKS
1 - 0
Vejen
| | |
16:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 1
Thisted
| | |
16:00 | Term. |
Herning Fremad
0 - 1
Brande
| | |
|
11:00 | Term. |
Ballerup IF
5 - 1
Kalundborg
| | |
11:00 | Term. |
FC Horsens
3 - 3
Vanløse
| | |
13:00 | Term. |
Roskilde
0 - 2
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Tårup
3 - 0
Blokhus FC
| | |
|
18:00 | Term. |
Herfoelge II
2 - 1
OB (Equipe 2)
| | |
|
11:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
2 - 1
FC Horsens
| | |
11:00 | Term. |
Måløv
0 - 2
Tårnby
| | |
12:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
3 - 0
Næsby
| | |
12:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
0 - 3
Herning Fremad
| | |
13:00 | Term. |
Roskilde
4 - 2
Ballerup IF
| | |
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
1 - 2
OKS
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
4 - 0
Tårup
| | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
3 - 3
Brøndby (Equipe 2)
| | |
14:00 | Term. |
Blokhus FC
0 - 2
Vejgaard
| | |
15:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
2 - 2
Vejen
| | |
15:00 | Term. |
Albertslund
2 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
15:00 | Term. |
FB
0 - 0
Kalundborg
| (0 - 0) | |
15:00 | Term. |
Vanløse
2 - 0
Vejle (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
Tved
1 - 4
Viborg (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
Brande
4 - 4
Ikast
| | |
|
11:00 | Term. |
Herning Fremad
4 - 1
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
11:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
3 - 3
AGF (Equipe 2)
| | |
11:00 | Term. |
FC Horsens
2 - 1
Roskilde
| | |
11:00 | Term. |
Ballerup IF
2 - 0
FB
| | |
11:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 1
Albertslund
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
0 - 0
Thisted
| (0 - 0) | |
15:00 | Term. |
Næsby
1 - 1
Brande
| | |
15:00 | Term. |
Tårup
2 - 2
Tved
| | |
15:00 | Term. |
Vejen
3 - 0
Blokhus FC
| | |
15:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
4 - 3
Måløv
| | |
15:00 | Term. |
Tårnby
1 - 2
Vanløse
| | |
15:30 | Term. |
OKS
3 - 2
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
15:30 | Term. |
Ikast
1 - 1
AaB (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
Kalundborg
2 - 7
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 1
Herfoelge II
| | |
|
18:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 2
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
|
18:30 | Term. |
Ikast
2 - 2
Herning Fremad
| | |
18:30 | Term. |
Tårup
0 - 1
Brande
| | |
18:30 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 2
Måløv
| | |
|
18:30 | Term. |
Vejen
0 - 1
Tved
| | |
18:30 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 1
Thisted
| | |
18:30 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
0 - 2
AaB (Equipe 2)
| | |
18:30 | Term. |
Næsby
4 - 0
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
18:30 | Term. |
OKS
2 - 3
Blokhus FC
| | |
18:30 | Term. |
Tårnby
0 - 1
Roskilde
| | |
18:30 | Term. |
FB
2 - 1
Albertslund
| | |
18:30 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 1
FC Horsens
| | |
18:30 | Term. |
Kalundborg
1 - 3
Herfoelge II
| | |
18:30 | Term. |
Ballerup IF
1 - 2
FC Vestsjælland
| | |
18:30 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 3
Vanløse
| | |
|
13:30 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
2 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
0 - 2
Tårup
| | |
14:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 2
Ballerup IF
| | |
15:00 | Term. |
Herfoelge II
3 - 0
FB
| | |
15:00 | Term. |
Vanløse
0 - 5
Brøndby (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Albertslund
2 - 2
FC Vestsjælland
| | |
15:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
2 - 2
Viborg (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
Brande
0 - 1
Vejgaard
| | |
15:30 | Term. |
Ikast
1 - 3
OKS
| | |
15:30 | Term. |
Måløv
1 - 2
Kalundborg
| | |
16:00 | Term. |
Herning Fremad
4 - 1
Næsby
| | |
|
11:00 | Term. |
FC Horsens
1 - 1
Tårnby
| | |
13:00 | Term. |
Roskilde
0 - 2
OB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
1 - 4
Blokhus FC
| | |
14:00 | Term. |
Tved
5 - 1
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
|
19:00 | Term. |
Vejgaard
3 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
|
19:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
0 - 1
Roskilde
| | |
|
13:30 | Term. |
Blokhus FC
3 - 0
Tved
| | |
15:00 | Term. |
Vejen
0 - 3
Brande
| | |
15:00 | Term. |
Næsby
4 - 0
Ikast
| | |
15:00 | Term. |
Tårnby
2 - 3
Vejle (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
FB
4 - 4
Måløv
| | |
15:00 | Term. |
Albertslund
1 - 1
Ballerup IF
| | |
15:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
0 - 1
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
1 - 2
FC Horsens
| | |
16:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
0 - 4
Herning Fremad
| | |
|
13:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
2 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
3 - 0
OKS
| | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
3 - 0
Herfoelge II
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
2 - 2
AaB (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Tårup
1 - 4
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
15:30 | Term. |
Kalundborg
3 - 1
Vanløse
| | |
|
19:00 | Term. |
Ikast
2 - 3
Viborg (Equipe 2)
| | |
|
19:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
5 - 2
Vejen
| | |
|
13:30 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
0 - 0
Vejgaard
| (0 - 0) | |
13:30 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
1 - 1
Kalundborg
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
4 - 1
Blokhus FC
| | |
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
3 - 1
Vejen
| | |
15:00 | Term. |
Vanløse
1 - 1
FB
| | |
15:00 | Term. |
Herfoelge II
1 - 0
Albertslund
| | |
15:30 | Term. |
Brande
3 - 2
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
15:30 | Term. |
Tved
2 - 4
Thisted
| | |
15:30 | Term. |
OKS
0 - 2
Næsby
| | |
15:30 | Term. |
Måløv
0 - 0
FC Vestsjælland
| (0 - 0) | |
16:00 | Term. |
Herning Fremad
6 - 2
Tårup
| | |
|
11:00 | Term. |
Ballerup IF
3 - 0
Tårnby
| | |
11:00 | Term. |
FC Horsens
0 - 1
Gladsaxe Hero
| | |
13:00 | Term. |
Roskilde
0 - 0
Brøndby (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
|
19:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
4 - 0
Tårup
| | |
|
19:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
4 - 5
Herning Fremad
| | |
19:00 | Term. |
Tved
2 - 7
Ikast
| | |
19:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
1 - 2
OB (Equipe 2)
| | |
|
13:30 | Term. |
Blokhus FC
0 - 4
Brande
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
1 - 1
Herning Fremad
| | |
15:00 | Term. |
Vejen
0 - 2
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Tårup
0 - 4
Ikast
| | |
15:00 | Term. |
Albertslund
2 - 1
Måløv
| | |
15:00 | Term. |
Herfoelge II
3 - 3
Ballerup IF
| | |
15:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
1 - 1
FC Horsens
| | |
15:00 | Term. |
FB
0 - 1
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
4 - 0
Vejle (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
3 - 0
Tårnby
| | |
15:30 | Term. |
Tved
2 - 1
OKS
| | |
16:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
0 - 2
Næsby
| | |
|
13:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
1 - 1
AaB (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
Thisted
2 - 2
AGF (Equipe 2)
| | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
4 - 0
Vanløse
| | |
15:30 | Term. |
Kalundborg
2 - 3
Roskilde
| | |
|
19:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
1 - 1
Blokhus FC
| | |
19:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
2 - 0
Tved
| | |
19:00 | Term. |
Herning Fremad
1 - 3
Vejen
| | |
19:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
4 - 1
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
19:00 | Term. |
Ikast
0 - 2
Vejgaard
| | |
19:00 | Term. |
Næsby
7 - 0
Tårup
| | |
19:00 | Term. |
OKS
0 - 5
Viborg (Equipe 2)
| | |
19:00 | Term. |
Tårnby
1 - 2
Gladsaxe Hero
| | |
19:00 | Term. |
Måløv
0 - 5
Herfoelge II
| | |
19:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
0 - 2
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | Term. |
Ballerup IF
0 - 1
OB (Equipe 2)
| | |
19:00 | Term. |
Roskilde
4 - 2
FB
| | |
19:00 | Term. |
Vanløse
3 - 1
Albertslund
| | |
19:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
0 - 0
Brøndby (Equipe 2)
| (0 - 0) | |
|
18:30 | Term. |
FC Horsens
2 - 3
Kalundborg
| | |
19:00 | Term. |
Brande
2 - 2
Thisted
| | |
|
14:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
2 - 1
Thisted
| | |
14:00 | Term. |
AGF (Equipe 2)
1 - 3
OKS
| | |
14:00 | Term. |
Vejgaard
2 - 2
Næsby
| | |
15:00 | Term. |
Vejen
2 - 2
Ikast
| | |
15:00 | Term. |
Aarhus Fremad (Equ.
3 - 1
Herning Fremad
| | |
15:00 | Term. |
Albertslund
2 - 4
Esbjerg (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 1
OB (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Brøndby (Equipe 2)
3 - 1
Tårnby
| | |
15:00 | Term. |
Herfoelge II
3 - 5
Vanløse
| | |
15:30 | Term. |
Tved
1 - 4
Brande
| | |
15:30 | Term. |
Måløv
0 - 2
Ballerup IF
| | |
16:00 | Term. |
Tårup
0 - 2
Viborg (Equipe 2)
| | |
|
11:00 | Term. |
FB
1 - 3
FC Horsens
| | |
13:30 | Term. |
FC Vestsjælland
1 - 4
Roskilde
| | |
15:30 | Term. |
Kalundborg
2 - 0
Vejle (Equipe 2)
| | |
17:00 | Term. |
Blokhus FC
1 - 0
Silkeborg (Equipe 2)
| | |
|
19:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
0 - 1
Brøndby (Equipe 2)
| | |
|
19:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
0 - 2
Tved
| | |
19:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
2 - 1
Thisted
| | |
19:00 | Term. |
Brande
3 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
19:00 | Term. |
Herning Fremad
0 - 0
Blokhus FC
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Ikast
0 - 1
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
19:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
1 - 2
Vejgaard
| | |
19:00 | Term. |
OKS
3 - 2
Tårup
| | |
19:00 | Term. |
Næsby
0 - 1
Vejen
| | |
19:00 | Term. |
FC Horsens
3 - 3
FC Vestsjælland
| | |
19:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
2 - 0
Herfoelge II
| | |
19:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
1 - 2
FB
| | |
19:00 | Term. |
Vanløse
2 - 2
Måløv
| | |
19:00 | Term. |
Tårnby
1 - 2
Kalundborg
| | |
19:00 | Term. |
Roskilde
2 - 0
Albertslund
| | |
19:00 | Term. |
Ballerup IF
0 - 3
Gladsaxe Hero
| | |
|
13:00 | Term. |
FC Bornholm/Viking
1 - 3
KB
| | |
15:00 | Term. |
Brønshøj (Equipe 2.
1 - 3
Døllefjelde-Musse
| | |
15:00 | Term. |
Hvidovre (Equipe 2)
0 - 1
Lyngby II
| | |
15:00 | Term. |
Avarta
1 - 2
Virum S.
| | |
15:00 | Term. |
LFA
4 - 0
Vedbæk
| | |
15:30 | Term. |
Skjold
3 - 0
Lundtofte
| | |
|
15:00 | Term. |
AaB (Equipe 2)
2 - 2
Brande
| | |
15:00 | Term. |
Silkeborg (Equipe 2)
3 - 0
AGF (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Viborg (Equipe 2)
1 - 3
Aarhus Fremad (Equ.
| | |
15:00 | Term. |
Tårup
0 - 3
Vejen
| | |
15:00 | Term. |
OKS
2 - 3
Vejgaard
| | |
15:00 | Term. |
Næsby
2 - 0
Blokhus FC
| | |
15:00 | Term. |
Herning Fremad
3 - 1
Tved
| | |
15:00 | Term. |
Ikast
3 - 3
Thisted
| | |
15:00 | Term. |
FC Horsens
4 - 1
Herfoelge II
| | |
15:00 | Term. |
Tårnby
1 - 4
FC Vestsjælland
| | |
15:00 | Term. |
Roskilde
3 - 1
Måløv
| | |
15:00 | Term. |
OB (Equipe 2)
2 - 3
FB
| | |
15:00 | Term. |
Gladsaxe Hero
1 - 2
Kalundborg
| | |
15:00 | Term. |
Ballerup IF
3 - 2
Brøndby (Equipe 2)
| | |
15:00 | Term. |
Esbjerg (Equipe 2)
0 - 1
Vanløse
| | |
15:00 | Term. |
Vejle (Equipe 2)
1 - 3
Albertslund
| | |